O firmie

Portal czescidosilnika.pl należy do firmy DRIFTMOT  dystrybutora części do remontu i naprawy silnika. 

Siedziba firmy: DRIFTMOT sp zo.o. ul. Stodolniana 9, 95-045 Parzęczew,
Sklep firmowy: DRIFTMOT sp zo.o. ul. Liściasta 17, 91-357 Łódź,

Dane podstawowe firmy:
NIP        7322 173017,
REGON  1017 42 404,
KRS: 0000 505145,
EROI: PL7322 1730 1700 000,
BDO: 000625745

Kapitał zakładowy: 5.000 złotych


DRIFTMOT jest firmą specjalizującą się w sprzedaży pierścieni tłokowych do silników spalinowych, kompresorów, siłowników hydraulicznych oraz pomp oraz pierścienie specjalnych takich jak uszczelniające do systemów pneumatyki i gazu. Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 1000 różnego rodzaju kompletów i kilka tysięcy pojedynczych pierścieni w średnicach od 25 do 260 milimetrów. Naszymi głównymi klientami są konsumenci, quasi konsumenci, klienci profesjonalni: hurtownie, sklepy oraz szlifiernie.

Równolegle prowadzimy i rozwijamy sprzedaż oraz dystrybucję części silnikowych do maszyn rolniczych, budowlanych oraz przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment części do silników Cummins, Deutz, JCB, John Deere, Komatsu, Perkins, Ursus, Zetor. Naszym celem jest dostarczyć Państwu produkty najlepszej jakości w jak najlepszej cenie. 

Naszą firmę Driftmot tworzą ludzie z ponad 30 letnim doświadczeniem technicznym i sprzedażowym. Naszym kluczowym aktywem są ludzie i ich wiedza oraz doświadczenie związane z rynkiem pierścieni tłokowych wyniesione zarówno z firmy produkującej pierścienie jak i doświadczenia wypracowane przez ostatni 30 lat w kontaktach z różnymi międzynarodowymi producentami i dystrybutorami. Dlatego możemy zlecać wytwarzanie pierścieni wg naszego projektu bazując na normach ISO i doświadczeniu rynkowym naszych pracowników i partnerów.

Oprócz wiedzy posiadamy również misję, którą konsekwentnie realizujemy: jest nią rzetelność, uczciwość oraz konsekwentność w działaniu. Wartości, które Nam przyświecają oraz świetna atmosfera ludzi zaangażowanych w działalność firmy, przekładają się na coraz większą grupę partnerów i klientów. Bardzo dziękujemy za zaufanie.